» «

ההמהום של טאוס

ההמהום של טאוס
מהו ההמהום המסתורי של טאוס?תארו לכם שלפתע מתלווה לעיר שלכם צליל מתמשך שלא מרפה לרגע.. איש לא יודע מה גורם אותו ואף אחד לא יודע כיצד להפסיקו..

מטריד? מעניין? מסתורי? - זה בדיוק מה שקרה לתושבי העיירה טאוס שבניו-מקסיקו, ארה"ב, או ליתר דיוק לחלק מהם. מדובר באנשים שונים ששומעים מעין המהום או לחישה. לאף אחד אין הסבר לתופעה המסתורית הזו ובכל זאת, האנשים ששומעים ומדווחים עליה, לא מכירים זה את זה ונראה שלא יכולים היו לתאם עדויות כל כך דומות לגבי אופי הצליל המסתורי.

ציוד הקלטה רגיש שניסה להקליט את ההמהום בעיירה לא הצליח לקלוט רעש יוצא דופן. גם מחקר של חוקרים מאוניברסיטת ניו-מקסיקו העלו כי רק 2 אחוזים מהאוכלוסיה מצליחים לשמוע את הרעש.

אבל מקור הרעש לא נמצא. החוקרים מדווחים על מקרים רבים דומים שדווחו גם במקומות נוספים בארה"ב, כמו גם בסקוטלנד, קנדה ואנגליה. יש מהם שחושבים שמדובר במשבי רוח מסוג מסוים, אחרים מהרהרים בסוג של הפרעה חשמלית כלשהי, אבל הסבר מקובל של ממש עוד אין..


הנה סרטון על התופעה של המהום טאוס:

http://youtu.be/qGHe7rdq0Ds


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.